Active wellness

Podnikání v oboru wellness služeb je dnes poměrně rozšířeným byznysem a stále rozrůstající se počet lidí navštěvujících wellness centra jen samotnému rozvoji nahrává. Pakliže ale nemáte zájem o vylehávání v saunách a chcete se svou váhou i duševní pohodou udělat něco hned, možná byste měli navštívit Active Wellness školící centrum. To pořádá kurzy, kde se můžete naučit efektivně pracovat s cvičebními postupy, zeštíhlujícími procedurami, ale i s dietologickými postupy, které pak můžete uplatnit přímo u sebe, či dokonce jako zaměstnání.

Kurzy

Na výběr zde máte celkem ze 3 kurzů – cvičení, rehabilitace a dietologie. Naučíte se pracovat s lidským tělem, co je pro něj přínosné, co mu naopak škodí apod. Po jejich úspěšném absolvování získáte certifikát „Lektor Wellness I.třídy“.

Pokud ale nechcete jít až do takové hloubky, můžete navštívit jen některý z kurzů, které se zahajují zpravidla každé 3-4 měsíce do roka – je tedy důležité vystihnout správný termín. Po té už Vás čeká 40-80 hodin výuky a nakonec sepsání závěrečné práce. Kurz je samozřejmě zpoplatněný – přesné ceny najdete na active-wellness.eu. Mimojiné zde najdete i plejádu „slavných“ osobností, jež kurzy více, či méně pravidelně navštěvují (patronem je Lou Fanánek Hagen). Na závěr ještě dodáme, že kurzy probíhají v Praze a nově i v Brně

Štítky: , , ,

Leave a Reply