Aktuálně – předpověď počasí Španělsko

Chystáte se do Španělska na dovolenou, či obchodní cestu? Balíte si právě kufry a nevíte, zda si sebou vzít mikinu, či plavky? Pak dnes máte šťastný den, protože jste narazili na článek, kde Vám ukážeme servery, které poskytují nejaktuálnější předpověď počasí pro všechny letoviska ve Španělsku.

Tripzone.cz

Začneme s portálem Tripzone.cz. Hned na začátku Vás jistě potěší české prostředí a jednoduchý design stránek. Jak ale správně tušíte, Španělské počasí je velice různorodé – ve vnitrozemí a poblíž Pyrenejí je rozhodně jiné počasí, než na jihu u moře. Na Tripzone najdete celkem 30 různých měst a destinací. K nim jsou pak samozřejmostí údaje, jako teplota, vlhkost a tlak, ale i podrobnější informace, kupříkladu viditelnost, vítr, či výhled na příštích 14 dní.

Přehledné stránky accuweather.com

Další, neméně kvalitní server, je accuweather.com. I ten nabízí přehledné rozhraní a české prostředí. Oproti Tripzone zde najdete i satelitní snímky, povětrnostní mapu další podobné vymoženosti. Lokality jsou pak rozděleny do různých oblastí Španělska, které se dále dělí na konkrétní města, vesnice a pobřežní destinace. Dá se bez nadsázky říct, že zde najdete předpověď počasí pro naprosto celé území Pyrenejského poloostrova.

Doufáme, že Vám naše tipy pomohly a Vás tak už počasí na cestách nikdy nezaskočí.

Štítky: , , , , , ,

Leave a Reply