Alpine pro výprodej

Zima je opět na nějakou dobu za námi a my se už těšíme na léto s zážitky s ním spjaté. To však neplatí pro výrobce sportovního a rekreačního oblečení Alpine Pro, jež si pro vás připravil výprodej svého zimního sortimentu za ty nejnižší ceny.

Věříme, že i ti z vás, kteří nemají momentálně na zimu ani nejmenší pomyšlení, si za tak snížené ceny rádi vyberou nějaký nový přírůstek do šatny a příští zima je rozhodně nezastihne nepřipravené. Vybírat si můžete z desítek zlevněných kusů bund, kalhot, lyžařských doplňků, funkčního prádla, ale i sportovní obuvi. V nabídce je toho ale mnohem více a je jen na Vás, zda chytíte za pačesy příležitost se levně dovybavit na další sezónu. Pokud vás akční nabídka nezaujala, ale přesto máte chuť nakupovat, určitě se podívejte i na sezónní sortiment, jež zaujme nejednoho milovníka přírody, turistiky a outdoorových sportů.

Alpine Pro se také angažuje na Olympijských hrách v Londýně, kde sponzoruje český olympijský tým. V e-shopu tedy naleznete i oblečení s tématikou olympijských her. Navíc můžete hrát o hodnotné ceny, mezi které patří např. horská kola, olympijské dárky, batohy a na ty štastnější z Vás čeká výlet do Rakouska. Návštěva Alpine Pro tedy rozhodně stojí za to.

Štítky: , ,

Comments are closed.