Amplion.cz – Ty nejlepší slevy

Server Amplion.cz je poměrně známý slevový agregátor působící na Českém trhu. Denně se zde vyskytují desítky nových slev z celé České Republiky. Na Facebooku má již přes 11 tisíc fanoušků a počet spokojených uživatelů stále roste.

Amplion.cz

Vzhled stránek není ničím vyjímečné, ani nikterak složitý, ovšem v jednoduchosti je krása. Úvodní stránka je v modro-bílém provedení a působí celkem uspořádaně a přehledně. Hned na úvodní stránce najdete výčet dnes vydaných slev a bez nějakého zdržování můžete hned vybírat z pestré nabídky zboží. Pokud však hledáte specifikovanou slevu, či zboží, doporučujeme se podívat na záhlaví stránky, které vám pomůže v orientaci. Nachází se zde výběr základních kategorií – konkrétně cestování, zboží, jídlo a kategorie pro ženy. V konečné fázi je zde však mnohem více zboží, než specifikují tyto kategorie. Dále svůj výběr můžete specifikovat výběrem města – to lze učinit kolonkou na pravé straně záhlaví. K dispozici jsou 3 největší města České republiky – Praha, Brno a Ostrava.

Slevy

Slev je na Amplionu opravdu mnoho a každý den nějaké přibudou. U každého zboží je uvedena sleva, původní a nová cena a čas, který zbývá do vypršení nabídky. U slevy je dále zobrazena menší ilustrace a stručný výstižný popis služby.

Comments are closed.