Bleší trhy Německo 2013

Mezi čtenáři našich stránek je jistě velké množství lidí, jež někdy byli nakupovat v Německu. Ať už jste navštívili Real, Kaufland, Reve, či vánoční trhy v Drážďanech, dnešní článek by Vás mohl podnítit k zcela novému druhu nákupů. Tématem totiž budou německé bleší trhy v roce 2013.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_41613“, zoneId: 41613, w: 336, h: 280 };

Každý bleší trh je jiný

Bleší trhy se pořádají i v České Republice a to asi v každém městě. Německé bleší trhy jsou ale jiné – nakoupit se zde dá opravdu všechno. Velká spousta lidí mluví o starém harampádí, nepotřebných věcech a sbírkách známek, nicméně tito lidé jen nezažili ten „pravý“ bleší trh.

Na trzích u Straubingu, či Norinberku se dají sehnat i velice kvalitní zboží, jako je oblečení, kosmetika apod. Samozřejmostí je pak nízká cena – trička Diesel, Hilfiger a spousta dalších módních značek za výrazně nižší ceny oproti obchodům.

Populární bleší trhy jsou i ve Furthu, kde je Graffimarkt. Je to spíše menší trh, nicméně sjíždí se sem pár vybraných prodejců, kteří nabízejí i opravdu skvostný nábytek, či levné doplňky do domácnosti.
Termíny známých i méně známých bleších trhů a jarmarků naleznete třeba na stránce citypilot.cz, kde se k jednotlivým trhům dozvíte i zajímavé informace a stručný popis tradičně nabízených předmětů.

Štítky: , , ,

Leave a Reply