Bony Bony

Slevových serverů je na internetu velké množství. Člověk se v nich už pomalu přestává orientovat a stále přibývají další. Jedním z těch novějších je i Bony Bony. Ptáte se, v čem je tak výjimečný, že o něm musí být publikován samostatný článek?

Slevový server Bony Bony je v podstatě stejný jako všechny ostatní. Jediné, co ho odlišuje je, e již nemá několik kategorií pro módu, cestování a jiné zboží. Na webu bonybony.cz již najdete převážně jen zážitky. Ano čtete správně – zážitky. Server se totiž specializuje na zážitkové pobyty či jednorázové akce. Najdete zde například jízdu vznášedlem ale i takový netradiční gurmánský zážitek ve vyhlášeném podniku.

Bony Bony se chce se svými slevami zaměřit především na lidi, kteří shánějí dárek pro své blízké či kolegy. Zážitkové programy jsou totiž v poslední době velmi žádané produkty právě jako dárek. A poptávek stále přibývá. Není se proto čemu divit, že se Bony Bony specializuje na slevy těchto akcí.
V případě, že se blíží narozeniny nějakého vašeho příbuzného a vy stále nevíte, jak byste ho potěšili, zkuste se podívat na www.bonybony.cz. Všechny akce jsou také řazeny do několika kategorií podle oblasti. Jestli jste z Prahy můžete si vyfiltrovat nabídky pouze po praze a blízkého okolí.

Štítky: , , ,

Comments are closed.