Brno

Už jsme napsali hned několik článků o tom, kde všude působí jeden z nejznámějších slevových agregátorů – Sleviště. Setkali jste se již s podobnými články jako je tento u – S. Ostrava, S. Praha, S. Plzeň. Když si tak zběžně články projdeme, zjistíme, že jsou skoro stejné. Dneska jsme se rozhodli psát o Brnu a pokusíme se to napsat trošičku jinak, než ty předešlé články. Držte nám palce a snad se nám to povede.


Řekli jsme si, že Vás určitě nejvíce zajímá jestli se vůbec vyplatí jít na Sleviště Brno. Jde Vám o jedinečnost a kvalitu slevových kupónů. Nechcete stále dokola kupovat slevy na steaky do restaurací, odtučňovací kúry nebo jízdu v luxusních autech. Požadujete změnu a aktuálnost k danému období.

Dali jsme si tu práci a vše jsme prověřili za Vás. Pojďme si to tedy, tak nějak shrnout.Blíží se vánoce a určitě se hodí slevy na vánoční dárky. Peněz není nikdo dost a vy chcete obdarovat co nejvíce lidí. Na Slevišti 100% pochodíte. V předvánočním čase se zde objevuje spousta hraček, které jsou vhodné jako dárky pro děti. Ku příkladu lze zakoupit: Tekno New Born robotické koťátko nebo štěňátko, V-BOT Transformer – robot transformující se na auto a nebo Létající ryba včetně héliové bomby. Vhodné vánoční dárky pro ženy se slevou jsou zase: Portské značky Porto Cruz, Profesionální mokrá pedikúra – péče o nehty a chodidla a Jen 1990,- za prodloužení vlasů až o 120 pramenů metodou MICRO RING nebo KERATIN za tepla. To jistě každou ženu potěší.

No počkat. Opomněli jsme pány, tak promiňte a mi to napravíme a ukážeme Vám skvělé vánoční dárky se slevou pro muže: Až tři hodiny zábavy na airsoftovém hřišti, Let ultralehkým letadlem 25 minut letu nad jižními Čechami či Moravou a co třeba Paraglidingový let jen za 799 korun.

Doufáme, že jsme Vám dali zajímavé typy na vánoční dárky a že vaše blízké obdarujete třeba prostřednictvím slev na Slevišti.