Chaty beskydy

Cestujete rádi po českých pohořích a hledáte kvalitní a přitom levné ubytování? Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně a navíc plánujete výlet do Beskyd, následující řádky jsou určeny právě pro Vás. Bavit se totiž budeme o chatách v okolí Beskyd. Ukážeme Vám tak standard v ubytování a Vy už nenaletíte obchodníkům, jež nabízí nedostačující prostory za přemrštěné ceny.

Chata Celnica

Jako první Vám představíme Chatu Celnica, jež se nachází na hřebenu Vsáckých Beskyd. V areálu se nachází 10 pokojů, ve kterých je celková kapacita 76 osob. Pokoje jsou vybaveny základním sociálním vybavením a v areálu se nacházejí také prostory pro odkládání kol a lyží. Venku je také ohniště, u něhož můžete v letních měsících posedět s přáteli či rodinou. Cena na den za čtyřlůžkový pokoj pak činí 600 korun za noc

Chata Moravia

Další je Chata Moravia, jež se nachází ve výšce 860 m n.m. na jižním svahu Vsetínských vrchů. V areálu je celkem 17 chat s celkovou kapacitou 86 lůžek. Některé chaty také disponují terasou, ze které je nádherný výhled do okolí. Pokoje nabízejí základní sociální vybavení a samozřejmostí je i Wi-Fi připojení. Pro řidiče je zde také připraveno vlastní parkoviště. Ceny se pak pohybují od 300 do 500 korun.

Pokud tedy máte do Beskyd namířeno, inspirujte se naším výběrem a určitě neprohloupíte.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply