Čokoládová masáž

Tento druh masáží se řádí mezi nejluxusnější masáže vůbec. Již před dávnými časy byly zjištěny pozitivní účinky čokolády na lidské tělo. Čokoláda obsahuje spoustu minerálů, aminokyselin, antioxidantů a vitamínů. Vyhlazuje, zvláčňuje a omlazuje pokožku, redukuje celulitidu a navíc její vůně podporuje tvorbu dopaminu neboli hormonu dobré nálady. Tato masáž je velmi příjemným zážitkem a určitě stojí za vyzkoušení. Nedoporučuje se ale lidem alergií na med, rakovinou, mrtvicí, v těhotenství či na otevřené rány.

Procedura začíná čokoládovým peelingem, pokračuje masáží celého těla horkou čokoládou a poté následuje zábal celého těla do čokolády, který je prolínaný akupresurní masáží obličeje a pokožky hlavy.

Pokud byste si chtěli tuto masáž vyzkoušet, stojí za to vyhledat vhodný kosmetický salon ve vašem okolí. Ve většině větších měst se nachází hned několik takových míst. V hlavním městě Praha si můžete vybrat hned z 80 různých míst.

Zajímavým místem v Praze je například klinika Relaxis, která kromě čokoládové masáže nabízí spoustu jiných druhů masáží. Dále je také velmi významné centrum Mandala Spa. Čokoládovou proceduru si zde vyzkoušely i české známé tváře, např. Agáta Hanchová.

V druhém největším městě Brně si tento typ relaxace můžete vyzkoušet také hned v 30 pobočkách. Masáž čokoládou je nabízena například v relaxačním centru AWA.

Štítky: , , , , ,

Comments are closed.