Dominikánská republika last minute dovolená 2015/2016

Slunce, horké písečné pláže, křišťálově čistá voda a bujarý noční život. Pokud byste tyto faktory dovolené nabídli komukoliv, utrhl by Vám ruce. A přesně takové vlastnosti má i země, jež se stala tématem našeho dnešního článku – Dominikánská Republika.

Dominikána

Pokud nevíte, kde tato překrásná země leží, nachází se ve střední Americe, konkrétně mezi ostrovy v Karibiku, který je vyhlášený svou čistotou vody a dobrým počasím. Z výčtu vlastností Dominikánské republiky lze asi také usoudit, že dovolená nebude zrovna levnou záležitostí a skutečně tomu tak je, nicméně chytří lidé nakupují zájezdy last minute, na které se mi dnes podíváme a ukážeme Vám, jak lze oproti standardní dovolené ušetřit.

Invia.cz

Tak např. známý portál Invia.cz nabízí široké nabídky last minute zájezdů do těch nejluxusnějších hotelů a destinací celého ostrova. A cena? Začíná na 37 000 korunách. Oproti běžné nabídce, kde za týden relaxace zaplatíte i 45-50 tisíc je to opravdu výhodné. Pokud snad máte hlouběji do kapsy a rozhodli jste se do dovolené pořádně zainvestovat, vězte, že Dominikánská Republika dokáže uspokojit i Vás a není problém zde za dovolenou utratit i přes 100 tisíc, načež luxusní služby jsou pak na denním pořádku.

Štítky: , , ,

Leave a Reply