Dovolená ischia 2015/2016

I přes to, že Ischia je malý ostrov v Itálii, je celkem známý. Může za to především krásná příroda, architektura a vůbec celková upravenost a krása této destinace.

Termální parky

Mezi nejoblíbenější navštěvovaná místa patří termální parky. I přes to, jak je ostrov malý, nachází se zde hned několik termálních parků. Jedná se o kombinaci populárních římských saun a bazénů s termální vodou. Celý seznam parků je zde: Poseidonovy zahrady, Termální park Negombo, Termální park Castiglione, Afroditiny a Apollonovy zahrady, Tropical park a Eden park. Díky časté sopečné aktivitě není vůbec problém získávat termální vodu, tudíž jsou perky opravdu po celém ostrově. Nabízejí ideální prostředí pro relaxaci celé rodiny, ovšem myslím, že páry si to užijí lépe.

Nabídky cestovních kanceláří

Pokud se tedy rozhodnete navštívit krásný ostrov Ischia a prohlédnout si jeho rozlehlé upravené pláže, termální parky a jiné skvosty, které se na tomto poměrně nenápadném ostrově skrývají. Nabídky různých zájezdů v různých termínech samozřejmě najdete v katalogu a nabídce jakékoliv lepší větší cestovní kanceláře. Jak tomu bývá u všech jiných zájezdů, tak i na tento vás dopraví bezpečné cestovní letadlo a cestovní kancelář se postará o veškerý servis, který budete na dovolené potřebovat.  Pokud chcete ušetřit pár tisíc, tak se zkuste podívat (sledovat) po slevových serverech případně last minute zájezdy.

Štítky: , , ,

Leave a Reply