Dovolená na řeckém ostrově RHODOS 2015/2016

Ani v zimních měsících, kdy probíhá spíše lyžařská sezóna, neopomíjíme naši pravidelnou rubriku s rady a tipy na dovolenou po celém světě. Vedle exotických a netradičních míst Vám nabízíme pohled i do těch tradičnějších oblastí – jednou z nich je i téma dnešního článku – řecký ostrov Rhodos.

Nejvyhledávanější řecký ostrov

Ze všech ostrovů Řecka je Rhodos asi ten nejvyhledávanější ze všech. Hlavními důvody jsou především dobrá dostupnost, nízká cena a přitom dobrá kvalita místních hotelů, pláže a mořské vody. All Inclusive zájezd do 4hvězdičkového hotelu lze sehnat již za cenu kolem 25 tisíc za 14 dní dní. Last minute zájezdy pak začínají na mnohem nižších cenách a srovnatelnou kvalitu lze v sezóně najít i za méně než 18 tisíc. Klasické zájezdy autobusem na 8 dní pak začínají někde pod hranicí 10 000 korun. Výjimkou pak nejsou akce jako „dítě zdarma“ apod.

Pokud přeci jen začnete nad Rhodosem uvažovat, určitě nejdřív prostudujte naše ostatní články, ve kterých najdete mnoho dalších užitečných informací (nejen) o Řecku. Dále pak za Vaši pozornost určitě stojí portály jako Invia.cz či etravel.cz. Na jejich stránkách najdete v dohledné budoucnosti nejnovější last minute 2013 zájezdy za bezkonkurenční ceny.

Pokud tedy hledáte dobrou dovolenou za malé peníze – Rhodos je to pravé pro Vás.

Štítky: , ,

Leave a Reply