Dovolená s koňmi

Pakliže jste milovníci zvířat a ještě nemáte naplánovanou dovolenou, máte dnes článek přesně pro Vás. Zaměřili jsme se totiž na dovolenou s koňmi, kterou každý rok vyhledává stále více a více turistů.

Pokud si nedokážete pod pojmem „dovolená s koňmi“ nic představit, dovolte nám lehce nastínit, oč se vlastně jedná. Tento typ dovolené spočívá v pobytu na nějakém ubytovacím zařízení (většinou ranči, či farmy), kde se kromě nádherné přírody a božského klidu setkáte právě s těmito zvířaty, které budou zdrojem Vašich nových zážitků. Na všech těchto dovolených máte samozřejmě koně plně k dispozici, což znamená, že na něm můžete jezdit, ale i se o něj starat, uklízet apod. – zkrátka dovolená se vším všudy. No a kde tedy můžete k takovému místu přijít? Co se internetového prostředí týče, doporučujeme navštívit portál kudyznudy.cz, kde najdete mnoho alternativních nabídek k tzv. agroturistice, což je velmi zkráceně pobyt na venkově s možností se zapojit do místní práce. Rovněž doporučujeme portál ubytovani-aktualne.cz, kde je rovněž mnoho druhů dovolených, včetně té s koňmi.

Pokud však nenajdete žádnou nabídku, která by Vás zaujala, doporučujeme osobně navštívit stránky krajů, jako je moravsko-slezský, či zlínský, kde můžete najít i konkrétní farmy a ranče, kde dávají své koně turistům k dispozici.

Štítky: , ,

Comments are closed.