Dovolená v Rakousku

V době, kdy prakticky o všem rozhodují peníze je velmi těžké sehnat kvalitní dovolenou za malý peníz, kterou si zároveň užijete a nebudete jí litovat. My jsme pro Vás připravili několik tipů kam vycestovat jak s celou rodinou, tak i sám, nebo s přáteli. Dnešním tipem bude Rakousko.

Dovolená za pakatel

Troufáme si říci, že Rakousko je jediným z našich 4 sousedů, který dokáže poskytnout opravdu kvalitní dovolenou za pakatel.  Krásná příroda a zdravé prostředí ještě umocňují celý zážitek a na své si zde přijdou zejména aktivní turisté.

Asi nejpopulárnější činností v Rakousku je cyklistika. Na horských kolech se zde jezdí prakticky od jara do zimy, a kdo aspoň jednou nejezdil v Rakousku, nemůže si říkat cyklista.
Další, velmi populární činností je lyžování, na které jsou v zimě v Alpách ideální podmínky. Není tak divu, že zde vzniklo nepřeberné množství ski areálů, které nabízejí jak skromné, tak luxusní ubytování.

Nemusíte ale nutně ovládat sportovní pomůcky, abyste si dokázali dovolenou v Rakousku užít. Ideální pro rodiny s dětmi jsou Rakouská jezera, kde v létě načerpáte síly a děti se dostatečně vyřádí.

Všechny tyhle a mnohé další činnosti můžete v Rakousku vyzkoušet již za ceny od 10000 korun.

Štítky: ,

Leave a Reply