Dovolená v tuzemsku

Nástup ekonomické krize, vánočních svátků a podobných událostí jistě zamávalo stavem peněženek nejednoho z nás. Pokud jste na tom podobně i Vy a i přes to byste chtěli ještě letos stihnout pěknou dovolenou, máme dnes pár řádků přesně pro Vás. Bavit se totiž budeme o tipech na dovolenou zde, v České Republice. Nemusíte přeci jezdit do vzdálených exotických destinací za cenu nevýhodné půjčky a zadlužení se v těchto nejistých dobách. Čechy, Morava a Slezsko nabízejí hned řadu skvělých míst, kam můžete levně vyrazit.

Dovolená v zimních měsících

Pakliže plánujete jet na dovolenou teď, v zimních měsících, jistě zvažujete nějaké dobré lyžařské oblasti. Pro kvalitní zážitek nemusíte jezdit do Alp… Krkonoše, Šumava, či Jizerské hory nabídnou dobré zážitky s levným ubytováním a lehkou dostupností. Např. portál Invia.cz nabízí nabídky na zájezdy do Krkonoš již kolem tisícikoruny na osobu, což je podle nás velice přijatelná cena.

Tuzemsko v létě

Ale ani v létě nemusíte hledat v zahraničí. Vždyť na území ČR se vyskytuje na 12 památek UNESCO, 4 Národní Parky a nesčetně dalších turisticky atraktivních lokalit.
Pokud si i tak nevíte rady s výběrem vhodného objektu, či lokality, zkuste navštívit portál kudyznudy.cz, či třeba turistik.cz. Na těchto stránkách najdete užitečné rady a tipy po celý rok.

Štítky: , , , , , ,

Leave a Reply