Drogerie DM akční leták

Určitě to také znáte – stále se opakující problém s akčními letáky. Přehlcují naše schránky, i když ¾  z nich nikdy nepoužijeme. Mnoho obchodních řetězců se rozhodlo tento přetrvávající problém řešit a tak vznikly tzv. e-letáky. Jeden takový e-leták si představíme i dnes, a to sice společnosti Drogerie DM.

DM drogerie

DM Drogerie mají podobně jako jiné obchodní řetězce sezonní letáky, které vycházejí poměrně sporadicky (ale i jednou za měsíc, či týdenní…) Nicméně i tak si můžete prohlédnout aktuální nabídku drogerie – stačí navštívit stránky dm-drogeriemarkt.cz, kde na spodní straně úvodní stránky najdete odkaz na tzv. „journal“. Ten stačí rozkliknout a aktuální nabídku máte jak na dlani.
Bohužel journaly nemůžete prohlížet vyloženě online – leták stáhnete v PDF formě a ten se Vám automaticky otevře. Možnosti prohlížení se pak velice liší dle Vašeho PDF prohlížeče, nicméně ať už máte jakýkoliv, vždycky si budete moci prohlédnout aktuální nabídku i s cenami jednotlivých výrobků.
Kromě akčních letáků si můžete na oficiálních stránkách drogerie DM prohlédnout i dlouhodobě zlevněné zboží, či třeba „promoční cenový bonbónek“, jež obsahuje prakticky všecko zlevněné zboží, které můžete najít v aktuálním letáku. Často se jedná o výhodná balení několika kusů, či radikální slevy, které byste rozhodně neměli přehlédnout.

Štítky: , , ,

Leave a Reply