Esemes do všech sítí zdarma

Jistě se již každý z Vás, jenž oplývá mobilním telefonem, dostal do situace, kdy potřebujete nutně a neodkladně odeslat důležitou SMS ať už kupříkladu z důvodu, že přijdete pozdě na smluvenou schůzku anebo z důvodu jiného, avšak nastává problém – operátor hlásí, že Vám došel kredit a je nutné si ho dobít. Co teď?

Právě pro tyto případy existují „záchranné“ internetové portály pro zasílání SMS do všech sítí zdarma. Pokud tím pádem máte přístup k internetu možný, jedná se o jasné východisko z problému. Pojďme se nyní podívat na to, jaké portály můžete konkrétně využít.

Posílejte do všech sítí bezplatně!

Jako první představujeme portál Esemes.cz, který je jednoduchý, přehledný a SMS o 160 znacích z něj lze odeslat vskutku rychle a snadno. Opravdu velkou výhodou této služby je, že pokud věnujete chvilku času registraci na této stránce, získáte tím i adresář, do kterého si můžete čísla ukládat a při další návštěvě a následném přihlášení zde pro vás budou k dispozici a tak není nutné pokaždé číslo hledat v seznamu. Není to však podmínkou pro využití služby samotné.

 

Podobným portálem je Poslatsms.cz. Z něj můžete také posílat SMS do sítě Vodafone, O2 i T-mobile zcela zdarma. Výhodou této stránky je to, že při odesílání nemusíte opisovat bezpečností kód, který se i většiny podobných portálů objevuje. Navíc se hned v hlavní nabídce pod oknem pro odesílání zpráv objeví 2 přednastavené zprávy, které se Vám mohou hodit, pokud opravdu spěcháte. Většinou se jedná o SMS milostnou či pro přání k narozeninám či svátku. Vyzkoušejte a uvidíte sami!

 

Velice oblíbenou obdobou je také Poslat.cz. Zde můžete bez registrace a hlavně také bez limitu počtu zaslaných SMS službu využívat také bezplatně. Pokud tedy hledáte portál, ve kterém chcete poslat zpráv opravdu hodně, jedná se o jasnou volbu.

 

Jsme přesvědčeni, že Vám tyto informace o portálech s SMS zdarma do všech sítí přijdou vhod a že je jistě i sami zkusíte.

Leave a Reply