Finsko – zájezdy a dovolená

Pokud jste do teď hledali nějakou zajímavou zemi, kam byste letos vyrazili a zároveň se tak trochu schovali před spalujícím sluníčkem a v zimě si pořádně zalyžovali, Vaše hledání právě skončilo. Máme pro Vás totiž exkluzivní tip a tím je Finsko – země tisíce jezer, ostrovů a majestátných lesů, ale také domov vodky a kolébka metalu. Tím vším je tato severo-evropská země proslulá a my si dnes o ní něco málo povíme.

Významná města

Jak už jste jistě z předchozích slov vydedukovali, dovolená ve Finsku rozhodně není o vylehávání na plážích apod. Jde zde především o atmosféru měst, jako jsou Helsinky či Turku, nádherná lyžařská střediska a všudypřítomná příroda. Navštívit se také rozhodně vyplatí některé z mnoha ostrovů – souostroví Alandy tvoří mnoho útvarů, mezi nimiž si rozhodně vyberete i Vy. Nachází se zde také čtvrté největší jezero Evropy – Saimaa, jež je jak v létě, tak v zimě nádherným turistickým cílem.

Pokud Vás Finsko zaujalo a máte zájem ho navštívit, není třeba sahat hluboko do kapsy. Zajímavé poznávací zájezdy do Helsinek a okolí seženete již za ceny začínající na zhruba 10 000 korunách. Využít můžete portály zajezdy.cz, etravel.cz, či jiné cestovní kanceláře, jež nabízejí zájezdy po celý rok.

Dovolená ve Finsku se rovná jednomu velkému nezapomenutelnému zážitku.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply