Gumičky na pletení náramků

Gumičkové náramky jsou trendem, které je na spadnutí. Svět je přímo zaplaven touto novinkou a především děti jsou jimi přímo posedlé. Kdo nemá gumičkové náramky, jako by vůbec nebyl.

Není tedy náhodou, že se v tomto článku budeme právě novotou tohoto druhu zabývat, avšak konkrétně budou středem pozornosti gumičky, ze kterých si náramky můžete sami uplést. Kde si je můžete koupit a jaké druhy gumiček jsou na výběr? To vše a více v těchto  řádcích.

Proč jsou tak oblíbené?

Díky gumičkám, ze kterých si nejen Vaše dítě, ale i Vy můžete uplést náramky, se rozvíjí zručnost a také schopnost soustředit se Nosí je každý, kdo něco znamená – od papeže po anglickou královskou rodinu. Jsou také slušivým doplňkem, protože si můžete koupit právě ty barvy gumiček, ze kterých chcete mít i Váš náramek stvořen. Vše je o Vaší fantazii.

Doporučujeme!

Sada 4000 kusů gumiček na náramky Vás při koupi z portálu Obchod-detem.cz bude stát pouhých 449,-. V balení jsou nejen gumičky, ale také pletací stav, který je nezbytný, spojovací součástky ve tvaru „S“, háčky a i další ozdoby, díky kterým můžete kreativitu posunout o něco dále. Jak ale bude náramek vypadat je čistě na Vás.

 

Pokud Vám ale záleží na tom, z čeho jsou gumičky vyrobené, protože jste na určité látky citliví, k dispozici je i obchod, ve kterém výrobky neobsahují ftaláty ani latex. Jsou tedy absolutně zdravotně nezávadné. Activacek.cz má v sortimentu právě takové gumičky za pouhých 74,- – 600 ks i s dalšími potřebnými součástkami, které jsou i v nabídce výše. Netrhají se a jejich kvalita je nepopiratelná. Gumičky jsou o různých barvách, Vaše náramky tedy jistě nebudou monotónními.

 

Pořiďte si gumičky na pletení náramků již dnes a prostupte do tohoto skvělého trendu i Vy. Máme přesvědčení, že díky našemu článku jste našli to, co jste hledali a budete s gumičkami, které jsme Vás doporučili, spokojeni.

Leave a Reply