Hotel Horal Velké Karlovice

Pokud se chystáte na dovolenou a zrovna si vybíráte místo, kam byste se rádi podívali, měli byste číst dál. Chceme Vám totiž představit luxusní hotel v malebném horském prostředí Beskyd – Hotel Horal.


Řekněme si nejdříve něco o ubytování. To je zajištěno ve 4 zbrusu nových rezidencích, které se označují písmeny A,B,C a E. První 3 z nich jsou standardní rodinné a dvojlůžkové pokoje, ve kterých najdete LCD televizor, WC, koupelnu, minibar a další sociální zařízení. Leckoho také potěší trezor, který slouží k uschování Vašich cenností. Rezidence E nabízí pokoje Standard DeLuxe, které nabídnou podobné vybavení, jako u standardních pokojů. Vítaným zpestřením je balkon s výhledem na golfové hřiště, připojení k internetu zdarma a společná lyžárna v budově. Neluxusnější pokoje jsou Apartmány Suite Spa, které nabízí špičkové vybavení s krbem, domácím kinem, luxusní koupelnou, klimatizací, balkonem a mnoho dalšího.

V areálu jsou také nabízeny wellness služby, mezi které patří např. termální bazény (včetně dětského bazénu), saunovací rituály, tepidárium, či nejrůznější masáže a zábaly. Odpočinek tu najde prostě každý a nově nabitou energii si může vybít třeba při hře tenisu, volejbalu, golfu, jízdě na segway, či si během zimní sezóny může zalyžovat na nedaleké sjezdovce. Hotel Horal je jedničkou mezi moravskými hotely, proto neváhejte a přijeďte se o tom přesvědčit na vlastní oči.

Štítky: , ,

Comments are closed.