Hotely na Šumavě

V ne tak vzdálené minulosti jsme Vás informovali o turistických cílech na Čechy tak oblíbené Šumavě. Ať už jste si ale vybrali, či se stále nemůžete rozhodnout, kam vlastně vyrazit, máme dnes pro Vás článek, který se Vám jistě bude hodit. Řekneme si totiž něco k hotelům, jež budou nutné pro případ, že třeba chcete navštívit vícero míst a potřebujete prostě někde přenocovat.

Kde přespat

Hotel Barborka se nachází nedaleko nádrže Lipna a nabízí útulné a levné ubytování. Pokoje jsou situované na jižní slunnou stranu a najdete zde základní i rozšířené sociální vybavení. Nechybí zde tak pro náročnější uživatele televize, Wi-fi připojení, minibar, ani masážní vana. A přitom cena za jednolůžkový pokoj činí 590 korun, což je na zmiňovanou lokalitu a výbavu hotelu opravdu pěkné.
Další hotel jsme vybrali záměrně pro náročnější turisty, jež nehledají jen kvalitní přespání, ale také zážitek z ubytování. K tomu poslouží Hotel Annín, jež je 4-hvězdičkovým wellness hotelem umístěným do srdce Šumavy. Pokoje jsou špičkově vybaveny – mimo jiné se zde nachází minibar, trezor, SAT TV a wi-fi připojení. V areálu je pak k dispozici bazén, sauna apod. + můžete využít rozsáhlé wellness služby, když se třeba vrátíte po dlouhé túře z hor. Ceny ale začínají na 1370 korunách za dvojlůžkový pokoj mimo sezónu, což je relativně dost. Ovšem za zmiňované služby to opravdu stojí.

S naší pomocí už pod hvězdami spát nemusíte.

Štítky: , , ,

Leave a Reply