Hypernova – aktuální akční leták

Také Vás již štvou všudypřítomné papírové letáky, které akorát ničí naše lesy a po týdnu se bezostyšně vyhodí? Chcete ale přitom mít přehled o nejaktuálnější nabídce obchodních řetězců v ČR? Pak máme pro Vás jednoduché řešení – akční leták online.

Hypernova

Dnes jsme se zaměřili na společnost Hypernova, která se před 2 lety přejmenovala na dnešní Albert. I Hypernova totiž nabízí aktuální akční leták. Jediné, co k tomu potřebujete, je počítač či chytrý telefon a přístup k internetu.

Aktuální akční leták

Následně musíte navštívit stránky Albert.cz, kde hned na úvodní stránce v pravém sloupci najdete odkaz na aktuální letáky. Stačí kliknout a už máte před sebou seznam všech dostupných nejaktuálnějších letáků. V přehledném prohlížeči si pak můžete leták prohlédnout a co více, napsat si v počítači i svůj vlastní nákupní seznam, který vytvoříte jednoduchým přidáváním zboží do seznamu. Ten si následně můžete vytisknout.

Samozřejmostí je pak možnost nechat si leták každý týden posílat na e-mailovou adresu – vše zdarma. Nemusíte tak každý týden hledat na internetu, nýbrž stačí jen rozkliknout svůj e-mail. Co se týče letáků od Hypernovy, výhodou je i možnost zobrazit si pouze zboží, nikoliv celý leták. To se hodí v případě že hledáte jen konkrétní druh zboží a zajímá Vás cena.

Štítky: , , ,

Leave a Reply