IKEA Černý most katalog nábytku 2015

Vítejte u dalšího článku z cyklu, ve kterém se zabýváme nabídkou v nábytku v sortimentu různých specializovaných řetězců. V následujících řádcích Vám představíme, co Vám může nabídnout IKEA Černý most z katalogu nábytku 2015. Jaký moderní a kvalitní nábytek v něm tedy můžeme nalézt?

Pokud doufáte v nabídku kousků především s masivního dřeva ať už borovice i smrku, doufáte správně. V katalogu na rok 2015 je takových výrobků opravdu dostatek a jsou vskutku apartní a cenově přijatelné.

Vybavte si ložnici!

Hledáte nábytek do ložnice? Komoda do ložnice TARVA, které je s masivní borovice, která je neošetřena, stojí 1990,-. Neošetřené dřevo si můžete sami dále upravovat, je na to přímo připraveno. Obsahuje zásuvky, které jsou zajištěny zarážkami, aby se daly vysouvat bezpečně a lehce.

Oživte jídelní místnost!

Pro vybavení do kuchyňského prostředí jídelny je pro Vás připraven i stůl LERHAMN ze dvěmi židlemi za 3888,-. Vše je z borovicového dřeva, deska stolu z masivu je navíc nalakována bezbarvým lakem, takže pro ty, kteří mají rádi právě vzhled dřeva, je tento set určitě jednou z variant, kterou vezmou v potaz při nákupu.

Stůl, u kterého je radost pracovat

katalogu IKEA na rok 2015 si přijdou na své i ti, kteří si plánují vybavit třeba svou domácí pracovnu. Pracovní psací stůl LIATORP za 6990,- v setu s pohodlnou otočnou židlí GREGOR za 2290,- může čekat právě na Vás. Lakovaný povrch tohoto šedého stolu se dobře udržuje a je opravdu vkusný.

 

I Váš obývák může být oživen elegantní rozkládací pohovkou do rohu FRIHETEN za pouhých 9490,-. Prostorná sedačka s úložným prostorem navíc je opravdu skvělou volbou, ze které jistě zklamáni nebudete.

Tyto výrobky a mnoho, mnoho dalších naleznete právě v již zmíněném katalogu IKEA 2015, stejně tak i na prodejně Černý most. Moderní zboží, ze kterého si vybere opravdu každý ať už je jeho domácnost v jakémkoli možném stylu.

Leave a Reply