Invia last minute zájezdy k moři 2015/2016

Invia je jeden z více internetových prodejců zájezdů na českém internetu. Jeho síla je hlavně v opravdu bohatém katalogu. Ten obsahuje něco přes 300 tisíc zájezdů od spolehlivých českých cestovních kanceláří. Celkem spolupracují s 350 CK, což v podstatě samo o sobě říká, jak široká musí být nabídka. Mezi největší jména z cestovních agentur patří CK Fischer, Firo tour, Exim tours, Čedok nebo Alexandria. Na všechny tyto společnosti se samozřejmě můžete spolehnout i přes invia.cz.

Jak již bylo řečeno, invia spolupracuje velkým množstvím menších a velkých cestovních kanceláří. Díky tomu najdete v katalogu spoustu zájezdů. Je jich opravdu nepřeberné množství. Abyste tedy měli šanci najít si pro sebe ten správný, je tu samozřejmě pokročilý vyhledávač. Podle výběru země, oblasti, období pobytu nebo kvality hotelu vám najde přesně to, co hledáte. Pokud by to pro vás přece jen bylo málo, můžete zkusit upřesnit další parametry vyhledávání.

Co je ovšem ještě příjemnější, je samostatná kategorie Last Minute zájezdů. Jsou to zájezdy na tzv. poslední chvíli. To znamená, že jejich cena jde o několik desítek procent dolů při nesnížené kvalitě. Tyto zájezdy jsou často vyhledávané, proto na Invia.cz najdeme jejich speciální kategorii.  Zde máme pak na výběr z nejpopulárnějších destinací a opět několik tisíc jednotlivých zájezdů.  Ceny jsou opravdu minimální. Od 800 korun si můžete udělat parádní dovolenou.

Štítky: , ,

Leave a Reply