Invia poznávací zájezdy

Invia je cestovní kancelář, která nabízí spektrum různých služeb, které můžete využít. Ať už toužíte po tom, na vlastní kůži cítit moře, vidět na vlastní oči Alpy nebo chcete pouze jet někam, kde můžete chvíli relaxovat, pro kancelář INIVA není splnění těchto přání žádným problémem.

V tomto článku se však zaměříme konkrétně na jednu oblast zájezdů a tou je oblast poznávacích zájezdů. My Vám v tomto článku seznámíme s částí této nabídky v podobě dvou krásných poznávacích zájezdů, které Vás mohou upoutat.

Krásné Rakousko

Salzburg a Orlí hnízdo je opravdu krásným místem, které v nabídce poznávacích zájezdů naleznete. Zde si můžete prohlédnout zbylé části Hitlerova sídla, ve kterém část svého života pobýval, dále se můžete nechat loďkou provést po malebném jezeře Königsee, které ocení především romantické páry, až ke kostelu sv. Bartoloměje. V samotném Salzburgu, rodišti W. A. Mozarta si můžete prohlédnout další krásné a zajímavé pamětihodnosti. Ubytování je v penzionu na jeden den a dvě noci s jednou snídaní v ceně, to vše za 2011,- za osobu.

Pozoruhodná Verona

Velice oblíbeným zájezdem je jistě i italská Verona. Zde poznáte náměstí Piazza Brá, na kterém se nachází jedna z pamětihodností – Amfiteátr Arena, která stále živá, pořádají se zde na příklad opery a koncerty. Další zajímavostí, kterou v rámci zájezdu navštívíte, je románský kostel San Zeno Maggiore, který pochází z 12. až 13. století. Jak jistě víte, Verona je dějištěm hry Romeo a Julie, není proto překvapením, že jednou ze zastávek je dům Julie Casa di Giulietta. To a ještě více v rámci 3 dnů můžete prožít za 2090,- za osobu.

 

Věříme, že Vás ukázky představených zájezdů zaujaly a jistě se podíváte i další v nabídce. Více poznávacích zájezdů naleznete na stránkách cestovní kanceláře Invia, kde si jistě vyberete dle svého gusta. Pokud jste již podobný zájezd od této společnosti podstoupili, podělte se o své zkušenosti do komentářů!

 

Leave a Reply