Kanadské sruby

Kvalitní bydlení je zřejmě snem každého z nás. Nikdo nechce bydlet ve starém paneláku, zanedbaném bytě apod. Pokud také patříte mezi lidi, jež jsou nespokojení se svým současným bydlením, máme pro Vás exkluzivní tip. Tím jsou kanadské sruby. Nepochybujeme, že pro mnohé z Vás je tento tip bydlení absolutní novinkou a dosud jste neměli ani ponětí, že je něco takového v České Republice vůbec možného. Pojďme si tedy něco říct o hlavních výhodách těchto staveb.

Dřevostavby

Jako první výhodu kanadských srubů chceme vyzdvihnout krásně čerstvý a pro tyto stavby specifický vzduch. Nemusíte se však bát, že by Vám bylo v zimě chladno. Tyto sruby totiž vynikají i svými ideálními tepelně-izolačními vlastnostmi. V místnostech je také minimální prašnost, díky ideální vlhkosti, která činí okolo 50%. V neposlední řadě také dřevo pohlcuje CO2…

Nejednoho zájemce také potěší, že rychlost stavby těchto srubů je poměrně krátká, oproti ostatním stavbám. V podstatě nejdelší prací na srubu je vykopání a vylití betonových základů. Někoho ovšem může znepokojovat zranitelnost dřeva – tomu se však zabránit dobrým mořením dřeva a jeho občasnému (v řádech let) ošetření. Ceny staveb jsou hodně individuální, proto se informujte o některých stavebních firem, jako jsou např. Novapol apod.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply