Kapverdy Last minute

Chystáte strávit svou dovolenou u moře, ale nechcete být obklopeni českými turisty, pořádně relaxovat a ještě nevíte, kam byste letěli? Ideálním řešením je koupit si last minute letenky na Kapverdy.


Exotika na Kapverdách

Průměrná teplota vzduchu se zde po celý rok pohybuje okolo 25 až 29 stupňů. Lepší ale bude koupit si letenky na duben až červenec, kdy jsou zde nulové srážky. Dobrou volbou je i březen a prosinec, kdy se zde průměrné srážky pohybují okolo 1 mm. Ceny last minute zájezdů na tyto ostrovy závisí na kvalitě ubytování. Nejnižší ceny za tříhvězdičkové hotely se pohybuji okolo 16 000 až 17 000. Postupně ceny rostou. Za ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu zaplatíte od 18 000 do 23 000 za pětihvězdičkový hotel  se ceny pohybují okolo 30 000. Záleží ale i na délce pobytu. Logicky zde platí přímá úměra – čím delší pobyt, tím vyšší cena.

K pobytu si můžete vybrat z pěti ostrovů. Pokud preferujete relaxaci na pláži, vodní sporty a noční život, potom je pro vás výborným řešením jet na ostrov Sal, Boa Vista či Sao Vicente. Sao Vicente je zároveň nejzelenějším ostrovem souostroví s vysokými horami, takže se ho vyplatí navštívit třeba i jen na jednodenní výlet. Jestliže vás zajímá vysokohorská turistika, určitě stojí za to navštívit ostrovy Santo Antao a Fogo. Na Fogu se nachází i vulkanická sopka. Velmi živým a rušným je město Praia na ostrově Santiago. Toto město rozhodně osloví každého, kdo má rád zábavu a noční život. Na Kapverdský ostrovech si každý najde to, co ho baví a rozhodně stojí za to, se sem aspoň jednou za život podívat.

Leave a Reply