Kempy jižní Čechy

Dnešních několik málo slov bude určeno pro všechny, jež mají svou letní dovolenou nenávratně pryč a hledají nějaké menší odreagování v podobě kratší dovolené. Řeč totiž bude o kempech v jižních Čechách, jež jsou velice oblíbené pro svou polohu blízko vodních ploch, rozmanitou přírodu apod.

Navíc kempování v sobě skrývá mnohem více, než jen bohapusté vylehávání a přežívání pod stanem, či v chatce. Můžete s přáteli a rodinou posedět u táboráku, sportovat v okolí, či si užívat vodních radovánek. Možností je opravdu spousta, tak se pojďme na některé z kempů podívat blíže.

Doubí v Třeboni

Kemp Doubí v Třeboni nabízí ubytování v bungalovech, srubech a chatkách. V areálu se nachází soukromá pláž, sauna a posilovna. Na své si také přijdou milovníci sportu, protože součástí areálu je též hřiště pro plážový volejbal, fotbalové hřiště, tenisové kurty včetně odrazové stěny a také multifunkční plně vybavená krytá hala. Můžete zde také zaparkovat auto a Vaše děti se mohou těšit na dětské hřiště. Zkrátka ideální kemp pro rodinnou dovolenou.

Camp Olšina

Camping Olšina leží nedaleko obce Černá a nachází se přímo na břehu lipenského jezera. Naleznete zde základní sociální vybavení, restauraci a je zde také možnost si nakoupit vlastní potraviny. Potěší také přítomnost víceúčelového hřiště a půjčovny šlapadel.

Štítky:

Leave a Reply