Kempy Severní Čechy

Jestli také patříte mezi většinu těch, jež mají svou letošní velkou dovolenou za sebou, určitě Vás bude zajímat dnešní článek, ve kterém se můžete rozhodnout pro naplánování ještě jedné, menší dovolené. Vzali jsme si totiž na mušku kempy v severních Čechách a zkusíme Vám dát pár příkladů levného, avšak záživného ubytování na severu Čech.

Jako první nám padl do oka děčínský kemp a hotel Formule. Ten se nachází v blízkosti od řeky Labe v severo-západních Čechách. Nabízí zde prostory jak pro stany, tak pro obytné přívěsy a karavany, čili místa je zde opravdu dostatek. V těsné blízkosti se nachází koupaliště, jež je společně s užíváním sociálního zařízení v ceně. Vítanou možností je také přípojka el. Energie, která je ovšem za příplatek. Děti také jistě ocení dětské hřiště, které je rovněž v blízkosti kempu a navíc zdarma.

Další se nám zalíbilo rekreační středisko KLADNO, jež se nachází u známého Máchova jezera v Doksech. Chatky jsou zde vybaveny základním sociálním zařízením a na výběr jsou tří až pětilůžkové verze. V areálu je možnost širokého sportovního vyžití – nohejbal, volejbal, a mnozí z Vás jistě ocení teplé sprchy. Ideální kemp pro turistickou dovolenou s koupáním.

Pokud Vás alespoň trochu 2 výše zmíněné kempy zaujaly, určitě se porozhlédněte na internetu po dalších kvalitních kempech v severních Čechách.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply