Kempy ve francii

Máte rádi výlety do přírody s levným bydlením a širokou škálou možností sportovního a rekreačního vyžití? Unavuje Vás zároveň monotónnost české krajiny a prostředí kolem nás? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, pak je dnešní článek určen právě Vám, protože bavit se budeme o kempech ve Francii.

Mnoho turistů už tento narůstající trend objevilo a spousta z nich začala do Francie jezdit – ať už svým vlastním autem, autobusem, či třeba vlakem.

Levné ubytování pod stanem

Ať jedete kamkoliv do Francie, kempů naleznete všude poměrně vysoké množství, nicméně většina lidí hledá ubytování na jihu, kde je teplé moře a obecně podmínky o něco příznivější. Nicméně kempy jsou také nepatrně dražší, a pokud cestujete autem, čeká Vás cesta přes celou Francii. Příkladem takového kempu je např. Camping Campéole, jež leží v oblasti Akvitánie a kde si můžete navíc zaparkovat vlastní auto. Kemp je jen kousek od moře a stojí na noc 30 euro, což je sice pro nás vysoká cena, avšak ve Francii je to poměrně ještě levné. Na severu je sice o něco chladněji, avšak příroda je tu o to krásnější a rozmanitější. Jako příklad je např. Camping Le Grande Large, jež leží v Dolní Normandii a cena za noc činí 35 euro.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply