Krkonoše – levné ubytování v soukromí

Léto ještě neskončilo, ale my už stejně myslíme dopředu a chystáme pro Vás další tipy na ubytování v horských oblastech, které si užijete nejen v létě, ale i v zimě díky jejich možnostem si zalyžovat. Přesně takovou oblastí jsou i Krkonoše, avšak dnes Vám nebudeme ukazovat tradiční hotely a penziony, kde je hlava na hlavě a není zde pražádné soukromí. My se dnes zaměříme na ubytování v soukromí a to za nízké ceny. Bez zbytečných řečí si tedy pojďme ukázat příklady.

Rodinný dům Eva Zmatlíková

Rodinný dům Eva Zmatlíková v Peci pod Sněžkou nabízí dokonalé levné ubytování + bohaté vybavení. Je zde celkem 10 lůžek ve 3 pokojích, z nichž každý disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Pro ty, jež cestuijí autem je zde připraveno parkoviště, na které si mohou své vozidlo zdarma odstavit. Nedaleko se nachází lyžařský vlek a tak máte i o zábavu postaráno. Ceny začínají na 200 korunách za noc, avšak je nutné se telefonicky dotázat na konkrétní ceny na ubytovanivkrkonosich.ic.cz.

Ubytování Stanislav

Ubytování Stanislav je apartmán o 4 lůžkách ve 2 pokojích za velmi příjemnou cenu 300 korun.  Pokoje nabízejí základní sociální vybavení včetně satelitní TV a parkoviště u domu. V blízkosti se rovněž nachází několik lyžařských a běžeckých tratí a sportovně ladění jedinci si zde opravdu přijdou na své.

Štítky: , , ,

Leave a Reply