Kupi.cz – akční letáky

Pravidelné situace – chystáme se na týdenní nákup a nevíme, do jakého obchodu se vydat pro jaké zboží. Tomu už je konec, protože je zde nový portál Kupi.cz.

Databáze letáků

Kupi.cz je portál, který vede něco jako databázi aktuálních letáků většiny známých prodejců v ČR. Ať už tedy nakupujete v Lidlu, Sparu, Bille, COOPu, Globusu, či Tescu, s Kupi budete vždy vědět o akčním zboží.

Jak na slevy?

Nyní přejděme ke stránkám. Ty nabízí hned několik možností, jak vyhledat ty nejvhodnější slevy. Za prvé – pokud nakupujete pouze v jednom obchodě a chcete vědět o všech jeho akcích a slevách, jednoduše si můžete rozkliknout jeho leták a máte vystaráno. Pro zákazníky, kteří naopak jezdí do několika různých obchodů a chtějí vědět, který z nich má určitý typ výrobku nejlevněji, může si akci najít v záložce „akční ceny“.

A pokud jen prostě čekáte na akci, či slevu na jeden určitý typ zboží, i to pro Vás administrátoři Kupi.cz vyřešili – stačí daný výrobek vyhledat a systém Vám najde obchod a jeho nejbližší pobočku, která slevu/akci nabízí.  Zdarma se také můžete registrovat a získávat pravidelně na svůj e-mail nejnovější letáky a slevy z Vašeho okolí.

S Kupi.cz už nemusíte doma skladovat tuny papírových letáků – vše máte online, přehledně a navíc šetříte životní prostředí.

Štítky: , ,

Leave a Reply