Kupony Mcdonald

Znáte McDONALD’S? No samozřejmě že ano. Vždyť nejde o něm neslyšet. Ne jenom, že vám o něm stále něco prozrazují televizní reklamy, ale pokud bydlíte alespoň v trochu větším městě, musíte ho potkávat každý den cestou do práce nebo do školy. Většinou se totiž nachází v centru města.

Je to u nás asi nejznámější fast food. Následován KFC a Burger Kingem, ty ho ale rychle na popularitě dohání. Fast food je určen k rychlému občerstvení – jak již název částečně ukazuje. Jeho úlohou je poskytnout zákazníkovy rychle jídlo, které si v nejlepším může vzít do ruky a pokračovat kam měl namířeno. Proto nabízí hlavně praktické a chutné hamburgery, které jsou pohodlnou svačinou nebo malým obědem. Otevřeno mají takřka NONSTOP.

Na jídelním lístku najdete tedy především různé sendviče, rolky , saláty, nějaké přílohy (hranolky, brambory ad.) . V nabídce jsou také chlazené nápoje a to hlavně od Coca Coly. Zrovna McDONALD’S vede ovšem i kavárnu, kde lze dostat různé druhy kávy nebo horké čokolády.

Vše zní poměrně slibně, ovšem má to jeden háček. Ceny ve fast foodech jsou poměrně vysoké, protože za obyčejný sendvič zaplatíte kolem 25 Kč. Někomu se to může zdát akorát, ovšem někdo může mít opačný názor. A přesně pro ty vydává McDONALD’s slevové kupony. Díky nim může na jídle ušetřit nemalé procento.

Štítky: ,

Comments are closed.