Last minute dovolena 2015/2016/2017

Last minute dovolené jsou velmi výhodné zájezdy. Funguje to tak, že v některém ze zájezdů zbude několik volných míst, které jen několik málo dnů před odjezdem dostanou do prodeje. Je to výborné pro ty, kteří mají našetřené určité množství peněz na dovolenou a na poslední chvíli si vyberou některý ze zájezdů. Ceny častokrát bývají až o polovinu levnější.

Co se týče zemí, do kterých jsou zájezdy nejlevnější, je na prvním místě Řecko. Tam se můžete podívat za pouhých několik tisíc a přitom si užít nádhernou dovolenou. Hned v závěsu je Bulharsko a prvních několik míst zaujímají i velmi oblíbená letoviska jako Španělsko, Chorvatsko či Egypt.
Pokud byste se chtěli podívat do exotičtějších míst, i za last minute si musíte připlatit o pár desítek tisíc navíc. To se týká například Kuby, Bali či Seychel, kam jsou drahé hlavně letenky.

Když se podíváme na zemi, kam jsou zájezdy nejlevnější, do Řecka, nalezneme zde spoustu zajímavých míst. Řecko je známé především množstvím svých ostrovů, které stojí za to navštívit. Mezi nejznámější se řadí například Kréta, Rhodos, Zakhyntos, Korfu či Lefkada. Tyto ostrovy jsou zajímavé nejenom svojí historií, ale především krásnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Tato země určitě stojí za rozváženou.

Štítky: , , , ,

Comments are closed.