Lázně Hodonín – Akce pro seniory

Lázně Hodonín jsou umístěny na Jižní Moravě. Tyto lázně jsou zaměřeny především na modernější techniky léčby. Místní jodobromová minerální voda patří mezi nejkvalitnější vody v celé Evropě. Nejblíže se dá přirovnat k vodě z Mrtvého moře a má léčebné a regenerační účinky.

Mimo jiné se v lázních nabízí kulturní program. Poslechnout si zde můžete například různé folklorní kapely. Programy se ale liší lázně od lázní. Můžete také shlédnout některá divadelní představení, či si zatancovat. Populární jsou například koncerty pod širým nebem.

Co se týče léčebných metod, opět máte možnost výběru. Dopřát si zde můžete od masáží až po koupele.

Koupele

Pokud se rozhodne pro koupel, za vyzkoušení určitě stojí koupel v místní jodobromové vodě. Tato koupel je vhodná pro lidi trpící cévními, neurologickými ale i gynekologickými problémy. Vinná koupel vyhlazuje a omlazuje pleť a navíc napomáhá v boji proti celulitidě. A to hlavně díky antioxidantům obsažených ve vinné révě.

Masáže

Pokud jste milovníci masáží, určitě si také přijdete na své v Hodonínských lázních. Aroma masáž je založena na účincích vonných a éterických olejů. Uvolňuje tělo a mysl a má příznivé účinky na psychiku. Masáž lávovými kameny je další možnou volbou. Lávové kameny uvolňují teplo a zároveň také aniony kovů. Ty mají blahodárné účinky na regeneraci tkání.

Štítky: , ,

Comments are closed.