Lázně Jeseník plně hrazené pojišťovnou

Priessnitzovy lázně se nachází v Jeseníkách a tak není divu, že se toto místo pyšní vysokou návštěvností. Lázně jsou umístěny v překrásném místě s nádhernou přírodou.

Tyto lázně byly založeny Vincenzem Priessnitzem, který sám již odmalička zjišťoval působení minerální vody na tělo. Jednou, když Vincenz spadl pod koňský povoz, zdálo se, že následky budou doživotní. Vincenz byl ale trpělivý a své zranění léčil vodou. Zpráva o tomto zázraku se rychle roznesla a tak jeho popularita stoupla. V roce 1838 dostal povolení na výstavbu lázní a výstavba byla ještě toho roku dokončena.

V samotném městě se nachází jeden hlavní lázeňský dům, který má kapacitu 251 lůžek a dále je zde několik dalších možností ubytování.

Co se týče procedur, které jsou ve městě nabízeny, můžete si vybrat z široké škály různých nabídek. Pokud máte rádi masáže, určitě si vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje. Nabízí se například čokoládové masáže, aromatické masáže, energetická masáž hlavy ale i klasické masáže. Pokud preferujete koupele, opět jsou zde různé druhy. Od koupelí s aromatickým olejem, přes bylinné a rašelinné koupele, až po koupele ve vinném extraktu. Můžete se zde ale i zkrášlovat revitalizačním peelingem a vyhlazováním vrásek. Když vám ještě zbude trocha volného času, můžete ho prostě strávit v bazénu nebo ve vířivce.

Štítky: , , ,

Comments are closed.