Legoland Německo – ceník

Svět kostiček zvaných lego asi nemusíme nikomu obzvláště představovat. Méně lidí ale ví, že po celém světě vznikají zábavní parky právě s touto kostičkovou tématikou – Legolandy. My jsme si dnes pro Vás připravili článek o Německém legolandu. Přiblížíme Vám seznam atrakcí a také ukážeme aktuální ceník.
Legoland Německo najdete asi 100km od Mnichova, takže cesta autem zabere přibližně 4,5 hodiny.

Něco málo o Legolandu

Po příjezdu do Legolandu vás určitě zaujme jeho rozsáhlost. Nachází se zde desítky atrakcí jak pro malé, tak i velké. Nejzajímavější atrakcí je zřejmě „Land der Abenteuer“ neboli země dobrodružství. Zde najdete mimo jiné vodní dráhu, kde na Vás čeká i strhující, 12-metrový „vodopád“. Pro méně akčnější jedince doporučujeme Miniland, který zobrazuje svět v měřítku 1:20. Dále pak můžete navštívit i Knight´s Kingdom, Lego City a mnoho dalšího.

Kupujte vstupenky online

Co se týče cen, odpovídají popularitě Lega a německé kupní síle. Celodenní vstupné pro 4 osoby stojí 128 eur při nákupu na místě. Pro 5 osob je to už 147 eur a pokud byste i poukaz na jídlo po všechny osoby ve skupině, vyjde Vás vstupenka na 210 eur na místě. Při nákupu online dostanete poměrně velké slevy (v řádech 10-15 euro) a navíc nebudete muset čekat dlouhé fronty u pokladen.

Štítky: , , , ,

Leave a Reply