Levná dovolená v Řecku

Léto už doslova buší na vrata a většina z nás už má svou letní dovolenou pevně naplánovanou. Pokud jste dosud neměli čas, či možnost nic naplánovat, jistě se Vám dnes bude hodit náš článek, ve kterém Vám dáme typ na levnou dovolenou v Řecku.


Země u Egejského moře

Řecko je každoročně navštěvováno tisíci turisty z České Republiky i ze zahraničí právě díky dobré dopravní přístupnosti, výborným klimatickým podmínkám a příznivým cenám. Ekonomická krize v Řecku navíc nutí obchodníky k neustálému boji o zákazníky, což nahrává nám, spotřebitelům, jež si budem moci užívat nižších cen.

Vzhledem k popularitě Řecka mezi českými turisty najdete v CK mnoho nabídek jak pro náročnou, tak nenáročnou klientelu. Obecně se dá říct, že zájezdy do Řecka do přijatelné lokace a slušného hotelu začínají někde na 12-14 tisících korunách. Právě nyní je ale období, kdy se velmi často dají sehnat last minute nabídky, které zlevní dané zájezdy i o 50% – není tedy výjimkou sehnat zájezdy do Řecka opravdu levně, za 7-8 tisíc korun.

Ubytování pak většinou probíhá formou hotelu, či soukromého apartmánu. Doprava je zajištěna letecky, nicméně cesta autem by mohla být pro mnoho rodin výhodnou alternativou. Pokud tedy chcete sehnat opravdu levnou dovolenou, sledujte last minute zájezdy do Řecky.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply