Maledivy last minute dovolená levně

Naším dalším tématem v souboru tropických míst je zajímavé souostroví – Maledivy. Když někdo řekne Maledivy, každého hned napadne tropický ráj, s písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Nutno říci, že Maledivy jsou přesně takové a my Vám v následujícím textu onu představu ještě náležitě dokreslíme. Navíc přidáme typ na last minute dovolenou za slušný peníz.

Ráj na zemi

Maledivy se nacházejí jižně asi 500km od pobřeží Indie. Hlavním městem je Male, kde se nachází i letiště. Odtud pak můžete cestovat na sousední ostrovy.

Jedinou obživou místních, která stojí za zmínku, je cestovní ruch a rybolov. A právě cestovní ruch zde v poslední době opravdu vzkvétá. Na pobřežích naleznete mnoho hotelů, kde se můžete relativně levně, ale i draze, ubytovat. Peníze zde obecně hrají velkou roli, a pokud chcete Maledivy navštívit, uděláte dobře, když budete sledovat nabídky cestovních kanceláří a jejich last minute nabídky. V roce 2013 se navíc očekává (i přes ekonomickou krizi) růst cestovního ruchu, a pokud chcete zájezd opravdu levně, musíte si vyčkat na vhodný okamžik. Standartní cena zájezdu začíná již na 35 tisících za 10 dní, při využití last minute, či first minute nabídky můžete ušetřit až 10 000 z celkové ceny, což už dělá z Malediv poměrně levnou dovolenou.

Štítky: , ,

Leave a Reply