Mall.cz Ostrava

Funkcí internetového portálu mall.cz je prodávat své zboží za výhodné ceny a to přes internet. Nakupování přes internet je poslední dobou velmi rozšířenou a oblíbenou záležitostí. Nemusíte se starat o nic, jen vybrat, nakoupit a vyzvednout ať už na pobočkách, nebo na poště.

Co se týče poboček mall.cz, má jich tento portál celkem 6. A to v Praze, v Brně a od roku 2010 také jednu v Ostravě. Tyto pobočky jsou vhodné hlavně pro ty nejdůvěřivější, kteří by si raději zboží prohlédli na vlastní oči, předtím než ho zakoupí. Tato firma funguje již od roku 2000, kdy začínala jako bilezbozi.cz až do dnes. Stará se o ni asi 180 zaměstnanců. Firma se stále rozrůstá a svou spolehlivost a kvalitu nyní mohou zaručit i několika certifikáty. Kromě české republiky se tato společnost vyskytuje i na Slovensku, v Polsku, ve Slovinsku i v Maďarsku.

Opět si zde můžete vybrat ze spousty druhů. Nejvýznamnější je tato webová stránka převážně díky bílým spotřebičům, jako jsou ledničky, pračky, mrazáky, myčky a další. Dále zde můžete zakoupit i malé domácí spotřebiče jako jsou kávovary, mixéry nebo vysavače. Zakoupit ale můžete i fotoaparáty, mobily, televize, notebooky a mnohé další. Pro zahrádkáře jsou zde sekačky, traktory a dále také grily.

Dále doporučujeme ke čtení:

  1. Slevy pro Hodonín
  2. Ostravské slevy
  3. Slevomat Teplice

Štítky: , ,

Leave a Reply