Maroko aktuální počasí

Znáte to – dlouho si plánujete dovolenou, vybíráte hotel, nejlepší termín, destinaci a letenky… Vše je perfektně naplánováno, jenže během dovolené se obloha jako naschvál zatáhne, v horším případě začne i bouřit a pršet.

V dnešním článku jsme si dali za úkol Vám ukázat, jak takovým to nešvarům předcházet a jak můžete zjistit aktuální počasí ve Vaší oblíbené destinaci. Dnes jsme se ale navíc zaměřili na zemi severo-západní Afriky – Maroko. Nyní už však něco k několika portálům, na kterých ono aktuální počasí můžete najít.

Portály

Portál xpocasi.cz je dle nás jedno z nejlepších míst na sledování online počasí. Kromě Maroka zde navíc najdete snad každou zemi světa a k tomu jejich oblíbené destinace, které navíc lze vyhledávat ve vyhledávači. Pro ukázku po rozkliknutí oblíbeného města v Maroku Tetuán se Vám zobrazí aktuální i předpovídané počasí včetně teplot, tlaku, větru, vlhkosti, srážek a mnoho dalšího. Výhodou jsou také níže zobrazené obrázky z místa a mapa. U známějších oblastí navíc dostanete k dispozici webkamery a můžete se tak o počasí přesvědčit sami. Podobnými portály jsou pak czech.wunderground.com či accuweather.com, který například zaujme poměrně hezkými animacemi počasí a v některých oblastech i přímo zpravodajské videa s předpovědí.

Doufáme, že Vás s naším přehledem už s vámi počasí nikdy nevypeče.

Štítky: ,

Leave a Reply