Maroko last minute dovolená

Pokud místo klasických letních dovolených strávených na místech jako je Chorvatsko, Řecko a Španělsko chcete vyzkoušet raději něco nového a exotičtějšího, neváhejte se vydat do Maroka. A to klidně hned v nejbližších dnech při využití last minute zájezdů.

Maroko se nachází na severozápadě Afriky a z hlediska polohy je to velmi zajímavý stát. Během léta zde panuje velmi stálé a horké počasí s teplotami okolo 40 stupňů Celsia. V zimě je zde naopak velmi deštivo a teplota se pohybuje kolem 16 stupňů Celsia. Domluvit se zde můžete bez problému francouzsky, ačkoliv to je až druhý úřední jazyk. Prvním úředním jazykem je zde moderní arabština. Hlavní měnou je zde marocký dirham. Pokud máte rádi historii, nenechte si uniknout několik významných měst Fés, Marrákeš a Meknes. Pokud preferujete spíš přírodní památky, můžete se vydat na Jbel Toubkal, což je nejvyšší hora Maroka. Důležitou informací je, že v létě je v této oblasti o dvě hodiny méně než v Čechách.

Pokud zvažujete se do Maroka vydat, nahlédněte na webové stránky, které tyto pobyty nabízejí. Na blue-style.cz můžete najít vestu do Maroka za velmi nízkou cenu. Levné zájezdy najdete také na stránkách invia.cz nebo také na estravel.cz. Tato země stojí za návštěvu.

Štítky: , ,

Leave a Reply