Maroko mapa

V dnešní horký letní den jsme zabrousili do země, která odpovídá právě dnešnímu horkému počasí. Následujících pár řádků totiž bude řeč o Maroku, zemi na severozápadní straně Afriky.

Konkrétně se zde zaměříme na obecné informace o Maroku a hlavně také na mapu, která Vám při cestování do této žhavé země rozhodně nesmí chybět. Nyní však něco málo o Maroku. Jeho hlavní avšak ne největší (tj. Casablanca) město se nazývá Rabat, a pokud uvažujete o cestě do Maroka, Rabat se zřejmě jistě stane vaší cílovou destinací. Cesta však do Maroka však není vůbec jednoduchá, protože žádný letecký spoj nelétá přímo mezi Prahou a Rabatem. Je tedy nutné několikrát přestupovat a to, i když zvolíte cestu vlakem do španělské Sevilly a odsud budete cestovat Gibraltarem do některého z přístavů této africké země. I proto důrazně doporučujeme sebou na cestu přibalit mapu, či si na svém mobilním telefonu poznamenat některé důležité internetové stránky, o kterých Vám teď řekneme něco víc. Asi nejlépe uděláte, když si poznamenáte maroko.tripidipi.cz, kde najdete hned několik map Maroka. V okamžiku tak zjistíte hlavní silniční proudy, hornatost terénu a především velká a důležitá města.

Ztratit se v Maroku totiž rozhodně není nic příjemného a záviděníhodného, proto ať se vydáte kamkoliv, mějte mapu vždy u sebe. Nikdy nevíte, kam Vás nohy zavedou.

Štítky: , , ,

Leave a Reply