Masáže ostrava

Pokud si v Ostravě chcete zajít na masáž, máte velký výběr různých možností. Ať už preferujete klasické masáže nebo spíš něco originálnějšího jako čokoládovou masáž, místo si určitě vyberete.


Mezi nejznámější místa v Ostravě patří jednoznačně Wellnessa relaxační centrum. Zde máte na výběr několik různých druhů masáží. Zajímavá je zde havajská masáž, která je zaměřena především na záda a zadní část nohou, provádí se předloktím a odstraňuje svalovou bolest či únavu a navíc také detoxikuje organismus. Dopřát si zde můžete ale i medovou masáž, masáž lávovými kameny nebo těhotenskou masáž.

Další kvalitní masáž si můžete užít v podniku Masáže Ostrava. Tady si dopřejete jen ty nejlepší masáže od kvalifikovaných masérů. Zde je škála nabídek také poměrně široká. Vybírat si můžete od klasických masáží, přes medové a těhotenské masáže až po méně typickou golfovou masáž. Tato technika je prováděna podobným způsobem jako masáž lávovými kameny, s tím rozdílem, že se na tělo pokládají horké golfové míčky.

Pokud máte rádi thajské masáže, určitě se podívejte do Lenthai podniku. Zde se nabízí velmi kvalitní thajská masáž prováděna jen těmi nejlepšími maséry s dlouholetou zkušeností. Thajská masáž je vhodná pro ty, kteří by se chtěli zbavit problémů zad a šíje. Mimo jiné také uvolňuje šlachy, svaly a klouby.

Štítky: , , , ,

Comments are closed.