Masáže plzeň

V Plzni, stejně jako v každém větším městě o masáže nouze není. Vybrat si zde můžete veškeré druhy různých masáží v různých specializačních centrech.


Pokud jste příznivcem thajských masáží, opět máte možnost výběru. Zavítat můžete například do podniku Thajské masáže Plzeň. Zde se vám dostanou jen ty nejkvalitnější služby poskytované vyškolenými thajkami a příjemné prostory doplněné relaxační hudbou.

Masáže Plzeň nabízejí velké množství různých služeb. Nejpopulárnější jsou klasické masáže, zajít si ale můžete i na lymfodrenáže, nebo si vyzkoušet podtlakovou masáž. Její funkce spočívá v narušování tukových buněk, které odcházejí ven lymfatickým systémem, čímž dochází k zeštíhlení a zpevnění ochablých partií. Dále také prokrvuje svalovou tkáň a zlepšuje stav strií.

Masáže Elsa se chlubí tím nejširším výběrem různých druhů masáží, od těch nejznámějších, až po aromatické a orientální. Za vyzkoušení stojí například reflexní masáž plosek nohou. Při této metodě se masér dotýká různých bodů a je schopný rozpoznat a zneškodnit začínající onemocnění.

Zajímavá je také Ájurvédská Shirodara, která je označována za jeden z nejlepších a nejsilnějších léčebných prostředků, které jsou snadno dostupné. Metoda spočívá v proudu oleje, který nepřetržitě teče a rozlévá se po čele a dále po celém těle. Tato masáž příznivě působí na duševní klid a celkovou relaxaci.

Štítky: , ,

Comments are closed.