MinaSleva.cz

Pokračujeme v našem pátrání po slevových portálech a dnes si představíme staro-nový kousek, jehož název je minasleva.cz. Jedná se prakticky o klasický slevový portál s mnoha fanoušky, ovšem to nám, ani Vám samozřejmě k jeho popisu nestačí. Proto se teď podíváme na celou záležitost blíže.

Slevový portál pro všechny

Minasleva se hned po navštívení stránek prezentuje aktivním dojmem, který v nás ovšem vzbudil trochu obavy. Na úvodní stránce na Vás odevšad skákají okna a obecně doba, za kterou se celá stránka načte, je všemi těmito „užitečnými“ oznámeními značně omezena. Nicméně co se týče slev, minasleva se drží zajetého standardu – na úvodní stránce si vyberete své město a pak můžete projíždět slevy. V horní liště pak naleznete i možná až zbytečně málo kategorií, ale slevy se najít dají. Slevy jsou pak tříděny do okének pod sebou a u každé nabídky naleznete odpočet doby, po kterou si zboží můžete koupit, cenu a slevu. Po kliknutí se Vám dostane nezbytných informací a samozřejmě i magické tlačítko „zakoupit“. Největší zastoupení služeb tu má již tradičně kosmetická kategorie. Bělení zubů, lymfodrenáž a podobné služby zde najdete za opravdu výhodné ceny.

Závěrem tedy vyplývá, že Minasleva je poměrně průměrný slevový agregát, který nenabízí nic nového a nedá se mu nic výrazně vytknout, ani vyzdvihnout.

Štítky:

Leave a Reply