Moda

Slevomat je nejznámějším českým internetových slevových obchodem. Většina si ho vybaví, když zazní heslo: internetové slevy, kupóny, vouchery nebo výprodeje. Jedná se o naprosto nejlepší firmu na trhu se slevami a v nyní spustila pro své věrné zákazníky novou sekci Móda a Luxus.

Staňte se členy prémiového klubu pro věrné zákazníky Slevomatu a nakupujte luxusní zboží od nejznámějších značek za bezkonkurenční ceny. Aby jste získali přístup k těmto věcem musíte vyplnit Váš email a nebo se přihlásit pomocí Facebooku. Oba dva způsoby jsou velice jednoduché a je jen na Vás, který z nich zvolíte.


Slevomat Móda

Stanete-li se věrným členem Slevomatu, tak získáte: slevy na značkové oblečení a luxusní služby až 60 % a nové výprodeje až 2x týdně. Kde tohle na značkové oblečení najdete? Pouze tady.

Pojďme se už, ale podívat na aktuální nabídku, co se dá na serveru koupit. Aktuálně jsou slevy pouze na 3 oděvní značky: Envy, Via Uno a La Perla. Jedná se o kvalitní a světoznámé prodejce s dlouholetou tradicí. Značka Envy si pro Vás připravila bundy, lyžařské kalhoty, svetry a termoprádlo s až 50% slevou. Via Uno si připravila akci pro dámy – najdete slevy na lodičky, kozačky a polokozačky. Pánové mají bohužel smůlu a to se týká i třetí značky La Perla – prodává pouze luxusní spodní prádlo pro dámy. Pánové, ale nemusí zoufat, určitě se i v dalších slevách dostane i na ně.

To by bylo zatím vše o kategorii Moda a Luxus na Slevomatu