Monako dovolená

Pokračujeme v našem seriálu, ve kterém se Vám snažíme ukázat ty nejlepší tipy na dovolenou. Dnes jsme se rozhodli vynechat exotické destinace za desítky tisíc korun a raději se soustředili na to, co máme prakticky u nosu – Monako.
Monako je druhá nejmenší země na světě a leží na francouzské riviéře u středozemního moře.

Malá země, která má co nabídnout

Tato malinká země se vyznačuje svou ideálností pro všechny typy dovolenkářů. Turisté zde najdou moře, které se v letních měsících dá využít k rekreaci, ale mohou navštívit i kulturní centrum, které je velmi dobře zachovalé, co se historické stránky týče. Nadšenci do automobilového průmyslu a sportu obecně také mohou navštívit velký okruh pro VC Monako, které se zde každoročně jezdí.

Monako si je svého turistického potenciálu velmi dobře vědomo a pro turisty připravilo mnoho způsobů doprav po památkách – využít můžete jak půjčovny aut, tak i místní turistické autobusy a vláčky, které pravidelně objíždí největší krásy Monaka. Kromě kulturních památek můžete navštívit třeba oceánografické museum a mnoho dalšího.

Okružní zájezdy i Last minute

Dovolené v roce 2013 často Monako zařazují do velkého, několika týdenního okruhu po Francii a Itálii se zastávkou právě v Monaku, nicméně ani last minute zájezdy do Monaka nejsou výjimkou. Ceny začínají již na poměrně přívětivých 20 000 korun.

Štítky: , , , , ,

Leave a Reply