Nebeslev.cz – praha

O slevových portálech Vás informujeme už nějaký ten pátek a naše zkušenosti a bystré oko se dnes zaměřilo na nový přírůstek. Jeho název je nebeslev.cz a jedná se právě o nový slevový portál.

Obecně

Jako většina jeho „spolubojovníků“ nabízí slevy téměř ze všech větších měst celé České Republiky – Praha, Brno, Ostrava, ale i např. Hodonín, Malá Boleslav či Teplice. Míst na uplatnění slev je tedy mnoho, co však samotné slevy? Abychom Vám lépe přiblížili nabídku, zaměříme se na konkrétní město a tím bude Praha.

Slevy pro město Praha

Hned na úvodní stránce pod záložkou „aktuální slevy“ na Vás vyskočí poměrně velké množství slev ze všech možných kategorií – sport, kosmetika, služby, pobyty, gastronomie a mnoho dalšího. Slevy jsou rovněž vysoké – z pravidla přesahují 50% a leckdy dosáhnou i magické hranice 80, či 90%. U všech nabídek máte přehledně zobrazenou původní cenu, novou cenu, popis služby, místo uplatnění a samozřejmě velikost slevy. V Praze si tak můžete dopřát pravé americké menu v restauraci Bejzment za 50 korun. Za ty obdržíte velký hamburger, kolu a hranolky.

Pokud byste snad raději chtěli hubnout, můžete si dopřát slevu na 10 vstupů na Zumbu. Místo 1500 korun tak zaplatíte pouze 599 korun a to se už skutečně vyplatí.

Štítky: , ,

Leave a Reply