Pension Harmonie

Pokud se letos chystáte na dovolenou plnou pohody, přírody a klidu na duši, zpozorněte. Připravili jsme totiž pro Vás článek o pensionu Harmonie, který dostává svému jménu a nabízí pohodlné ubytování. Nyní už ale něco k základním informacím.

Pension Harmonie se nachází v Jižních Čechách nedaleko města Prachatice, jež je zdejším městským centrem. Samotný dům se však nachází v přímém prostředí Šumavského národního parku, a proto ho ocení zejména milovníci krásné a nedotčené přírody s velkým množstvím vzácných rostlinných a živočišných druhů.

Samotný pension disponuje 2, 3, a 4lůžkovými pokoji, které si můžete rezervovat po celý rok. Celková kapacita hotelu je 26 lůžek, proto nepromarněte svou chvíli a rezervujte si pokoj včas! V hlavní letní sezóně zaplatíte za noc necelých 400 korun, což je opravdu krásná cena za to, co všechno tento pension nabízí. Kromě domácí kuchyně, která je bez přehánění vyhlášená ve velmi širokém okolí, si můžete objednat některý z wellness balíčků. Kromě relaxační krajiny Vás tedy může potěšit masáž lávovými kameny, pobyt v infrasauně, či snad čokoládová a medová masáž celého těla. Léčivých procedur nabízí tento areál opravdu mnoho – na Vás už je jen si vybrat tu pravou. V okolí je také Wi-Fi připojení zcela zdarma, čili můžete být v kontaktu se svými blízkými. Přijeďte a přesvědčte se sami.

Štítky: , ,

Comments are closed.